Testimonials 1

Tecrübesi ile güven verdi Ortodonti tedavim boyunca sorduğum tüm soruları dikkate alan ve cevapsız bırakmayan doktoruma çok teşekkür ederim. tabiki mükemmel sonuç ve çok mutluyum

placeholder
Sadi Okur

Güler yüzlü, sıcakkanlı çalışanlarınız ile verdiğiniz hizmet sayesinde tüm diş problemlerim ortadan kalktı ayrıca randevularda her zaman dakik ve sorunsuz rahat bir ortamda hizmet aldım, hem merkezilik hem de otopark sorunu olmaması da ayrıca önemliydi benim için, herşey için teşekkür ederim.

placeholder
Mustafa Şenyurt

Eşimin tedavisi için tavsiye üzerine gitmiştik. Çok memnun kaldık. Gerek çalışma sistemi gerek güler yüzüyle harika bir doktor. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorumm????????

placeholder
Bade Kaya

Güler yüzlü çözümcül ve tam olarak ne istediğinizi anlayan sizi o düzeye getiren süper bir insan.Tedavimin sonunda aynaya bakıp cekınmeden gulmemı saglayan kişi.

placeholder
Tamer Altay

Profesyonelliği ve hastalarına olan ılımlı, olumlu, sonuç odaklı, pozitif ,açıklayıcı ve mütevazi yaklaşımı için sayın değerli doktorumuza ve yanindaki güler yüzlü yardimcilarina teşekkür ederim.

placeholder
Bayram Çakır

Güler yüzlü ekibi ve kendisinden çok memnun kaldım. Çok ilgili ve alakalı bir doktor. Bursanın en iyi ortodontisti herşey için tekrar teşekkür ederim.

placeholder
Nihat Asa

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?