invisalign tedavisinden önce ön hazırlık

Tedaviye başlamadan önce bütün çürüklerin ve diş taşlarının temizlenmiş olması ve tüm bakımların tamamlanmış olması gerekir. Kişiye göre doktorunuz 20 yaş dişlerinizin de çekimini isteyebilir. Tüm bunlar tamamlandıktan sonra 3 boyutlu tarama yöntemi ile dijital ölçü alınır ve tedavi planı oluşturularak plaklar hazırlanır. Plaklar takılmadan önce kuvvet uygulamaya yarayan ataçman denilen küçük çıkıntılar dişler üzerine yerleştirilerek plak kullanımlarına başlanır. Köprü, implant gibi protetik işlemler gerekiyor ise invisalign tedavisi tamamlandıktan sonra yapılabilir.

Detaylı bilgi için ➡️ 

Zehra Bekler Alkan Kliniği: o224 245 00 99
???? www.zehrabekleralkan.com adresini

Tecrübesi ile güven verdi Ortodonti tedavim boyunca sorduğum tüm soruları dikkate alan ve cevapsız bırakmayan doktoruma çok teşekkür ederim. tabiki mükemmel sonuç ve çok mutluyum

placeholder
Sadi Okur

Güler yüzlü, sıcakkanlı çalışanlarınız ile verdiğiniz hizmet sayesinde tüm diş problemlerim ortadan kalktı ayrıca randevularda her zaman dakik ve sorunsuz rahat bir ortamda hizmet aldım, hem merkezilik hem de otopark sorunu olmaması da ayrıca önemliydi benim için, herşey için teşekkür ederim.

placeholder
Mustafa Şenyurt

Ağız ve Diş Şağlığı Konusunda tüm merak ettiklerinizi, Randevu Talebi Oluşturup , ÖN GÖRÜŞMEMİZDE Sorabilirsiniz !