Ortodontik Tedavi Fiyatları

Ortodontik tedavi fiyatı Ortodontik tedavilerin zorluk seviyesi, diş, çene ve kemik yapısına ve kişinin dişlerinin çapraşıklık durumuna bağlıdır. Hastalara göre bazı ufak bozukluklar, aslında iskeletsel olup düzeltmesi çok uzun zaman alabilmektedir. doktorunuz ‘un muayene sırasında yapacağı mekanik hesaplamalarla tedavi maliyeti ve tahmini bir tedavi süresi hesaplanır.

Diş Teli Fiyatını Belirleyen Faktörler

  • Diş telinin iki çeneye mi yoksa tek çeneye mi uygulanacağı
  • Hastanın tedaviye ihtiyacı ve bozuklukların derecesi
  • Eğer tedavi edilecek dişler ayrık ise bu ayrıklık miktarı
  • Diş bozukluklarının yanında çene iskeletinde varolan bozukluklar & damağın gereğinden fazla dar olması
  • Diş teli tedavilerinde kullanılan malzemelerinin marka özellikleriKliniğimizde buna ek olarak tedavi süresi boyunca taksitlendirme yapılarak ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.Ortalama fiyatlar hakkında fikir sahibi olmak için TDB (Türk Diş Hekimleri birliği) Muayene ve tedavi ücretleri web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

    Sizi en kısa zamanda kliniğimize ortodonti muayenesi için bekliyoruz.

Detaylı bilgi için ➡️ 

Zehra Bekler Alkan Kliniği: o224 245 00 99
www.zehrabekleralkan.com

Tecrübesi ile güven verdi Ortodonti tedavim boyunca sorduğum tüm soruları dikkate alan ve cevapsız bırakmayan doktoruma çok teşekkür ederim. tabiki mükemmel sonuç ve çok mutluyum

placeholder
Sadi Okur

Güler yüzlü, sıcakkanlı çalışanlarınız ile verdiğiniz hizmet sayesinde tüm diş problemlerim ortadan kalktı ayrıca randevularda her zaman dakik ve sorunsuz rahat bir ortamda hizmet aldım, hem merkezilik hem de otopark sorunu olmaması da ayrıca önemliydi benim için, herşey için teşekkür ederim.

placeholder
Mustafa Şenyurt

Ağız ve Diş Şağlığı Konusunda tüm merak ettiklerinizi, Randevu Talebi Oluşturup , ÖN GÖRÜŞMEMİZDE Sorabilirsiniz !